Ekonomi

ŞOK Marketler Ek İndirimlere Gidiyor

ŞOK Marketler, “her günün düşük” fiyat politikasıyla sattığı ürünlere ek olarak ek indirimler de yaptığını belirtti.

Şirketten yapılan açıklamaya göre ŞOK Marketler, ağustos ayında olmazsa olmaz gıda ve temizlik ürünleri başta olmak üzere soğandan zeytine, peynirden yoğurda, yumurtadan pirince, diş macunundan deterjana kadar yüzlerce üründe önemli indirimler yaptı.

Şirket, temmuz ayında hayata geçirdiği Win sadakat programıyla müşterilerine mevcut kampanyalara ek olarak ekstra indirimler ve alışverişlerinden TL kazanma fırsatı sunmuştur. Yine ağustos ayında beslenme ve temizlik kategorisindeki birçok üründe Win kampanyası uygulandı.

“Tarladan Sofraya Doğru Tarım” projesiyle taze sebze ve meyveleri doğrudan çiftçiden satın alarak müşterilerine en uygun fiyatlarla ulaştırdıklarını belirten ŞOK yetkilileri, Türkiye’nin 81 ilinde vatandaşların ihtiyaçlarını kesintisiz olarak karşıladıklarını belirtti. .

Çiftçiye maddi destek ve alım garantisi sağlanarak yerli üretimin desteklendiği proje ile domatesten soğana, elmadan patatese onlarca çeşit tarım ürününün en taze şekilde ŞOK müşterilerine ulaştırıldığı belirtildi. ve en uygun fiyatlı yol.

Bu ay da indirimlerine devam edecek olan ŞOK Marketler’in cuma ve pazar günleri gerçekleştirilen hafta sonu kampanyaları başta olmak üzere birçok kategoride indirim sunacağı belirtildi.

Bu kapsamda 8-9-10 Eylül tarihlerinde tüm meyve ve sebze ürünlerinde yüzde 15, kuruyemiş kategorisinde yüzde 15, tüm toz çamaşır deterjanlarında ise yüzde 25 indirim uygulandığı belirtildi.

haber-tercan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu